Një polic bie në humnerë në Dukagjin gjatë kontrollit për kanabis – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Një polic bie në humnerë në Dukagjin gjatë kontrollit për kanabis

Gjatë një aksioni të policisë në zonën e Dukagjinit për kontroll për kanabis, efektivi i policisë Rrok Frroku ka rënë aksidentalisht në një humnerë.

Burime për media për konfirmojnë se polici ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë prej disa ditësh në zonën e Dukagjinit kanë nisur aksione nga toka dhe ajri antikanabis.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *