Nis parlamenti/ A i mbron deputetet nga covidi imuniteti parlamentar?!-Stop-10 Shtator 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Nis parlamenti/ A i mbron deputetet nga covidi imuniteti parlamentar?!-Stop-10 Shtator 2021

Sot nisi nga puna parlamenti i ri, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit. Gazetari ynë ishte atje dhe i pyeti deputetët, nëse imuniteti parlamentar i krijon imunitet edhe nga covidi, pasi të zgjedhurit, ndryshe nga studentët, nuk e kanë detyrim vaksinimin.Përgjigjet e deputetëve vijnë me humor e batuta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *