Ndërron jetë foshnja e porsalindur në maternitet, babai kallëzon çështjen – Stop
Lajme, Të Gjitha

Ndërron jetë foshnja e porsalindur në maternitet, babai kallëzon çështjen

Një foshnjë ka ndërruar jetë pak minuta pasi kishte lindur në Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarja është kallëzuar në Komisariatin Nr.1 nga babai i saj.

Babai pretendon se foshnjes nuk i është dhënë kujdesi i duhur në momentin që ka lindur dhe ky ka qenë shkaku që ka ndërruar jetë.

26-vjeçari A.Z, ka pretendime dhe i është drejtuar autoriteteve për këtë ngjarje të rëndë të ndodhur në një maternitet në kryeqytet mesnatën që lamë pas.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *