Nderhyrja e policise tmerron femijet e vegjel – Stop
KLIPET

Nderhyrja e policise tmerron femijet e vegjel

Policia ka ndërhyrë në një shtëpi në Kamëz, duke traumatizuar fëmijët, të cilët qajnë dhe ulërasin. Janë këto disa nga episodët, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të programit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *