Monika Kryemadhi gjobitet live per masken, qytetari: Nuk kam leke si ti! – Stop – 5 Nentor 2020 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Monika Kryemadhi gjobitet live per masken, qytetari: Nuk kam leke si ti! – Stop – 5 Nentor 2020

Në nisje të emisionit Saimir dhe Genti urojnë aktorin e humorit Muharrem Hoxha për ditëlindjen e tij. Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte sot në Durrës për të takuar qytetarët dhe për të folur për dëmet e tërmetit. Njëri nga banorët i tha zonjës Kryemadhi, se e mban maskën, pasi nuk ka para si ajo, që të shërohet. Më pas, gjatë takimit, kryetarja e LSI-së u gjobit nga policia me 3 mijë lekë të reja, për mosmbajtjen e maskës mbrojtëse.Në redaksinë tonë ka mbërritur një foto e një efektiveje policie, që udhëton në autobus pa maskë. Një tjetër qytetar ka sjellë një video, që tregon, se ai po gjobitet për mosmbajtjen e maskës nga policë pa maska.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *