Monika Kryemadhi: Bej dashuri nga ora 18:00 deri ne 23:00! – Stop
KLIPET

Monika Kryemadhi: Bej dashuri nga ora 18:00 deri ne 23:00!

Gjatë fundjave, kur u pyet për raportin në shtëpi me bashkëshortin president, zonja Kryemadhi tha, se me Ilir Metën në shtëpi bëjnë dashuri. Nga ana tjetër, duke bërë me faj edhe ndërkombtarët për gjendjen në Shqipëri, kryetarja e LSI-së tha, se ata lënë me barrë vajzat shqiptare dhe ikin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *