Meta uron 14 Marsin me foton simbolike: Një verë plot shëndet dhe diell – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Meta uron 14 Marsin me foton simbolike: Një verë plot shëndet dhe diell

Presidenti i Republikës Ilir Meta , ka uruar ditën e verës nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook.

Ndërsa ka postuar edhe foton, me veroren që simbolizon Ditën e Verës, Meta shkruan: Një Verë plot shëndet dhe diell. Gëzuar!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *