Meta pas pak në konferencë të jashtëzakonshme: Ftoj policinë dhe funksionarët e drejtësisë të më ndjekin! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Meta pas pak në konferencë të jashtëzakonshme: Ftoj policinë dhe funksionarët e drejtësisë të më ndjekin!

TIRANË

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të dalë sot në një konferencë të jashtëzakonshme.

Lajmi bëhet i ditur nga zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, i cili njofton se Meta do të dalë në konferencë në orën 11:30.

Mesazhi i zëdhënësit të Metës:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, do të zhvillojë sot në ora 11:30, një konferencë të jashtëzakonshme për mediat për parandalimin e krimeve të mëtejshme zgjedhore.

Thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për të na ndjekur live.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *