Meta ben thirrje: Te mbeshteten blegtoret per te ndaluar shpopullimin! – Stop
KLIPET

Meta ben thirrje: Te mbeshteten blegtoret per te ndaluar shpopullimin!

Presidenti i Republikës së Shqipërisë e ka shfrytëzuar fundjavën për një vizitë në mal. Ai ka publikuar foto, ku shihet në Bregun e Zabërzanit, ku është takuar dhe me një blegtor. Meta thotë, se të rinjtë në këtë zanat duhet mbështetur, në mënyrë që të ndalohet shpopullimi i vendit.Ndërsa të dielën Meta ka zgjedhur për të pushuar kanionet e Osumit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *