Mesazhi i shoferit te eksport-importit! – Stop
KLIPET

Mesazhi i shoferit te eksport-importit!

Një shofer, që punon në eksport-import shkruan, se i është refuzuar leja nga e-albania dhe ka mbetur në portin e Durrësit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *