Merr gjobe per parkim te gabuar, qytetari: Nuk kam parkuar kurre ne ate vend – Stop
KLIPET

Merr gjobe per parkim te gabuar, qytetari: Nuk kam parkuar kurre ne ate vend

Jemi drejtuar në qytetin e Lushnjës, për një ankesë për një gjobë, të vënë nga Policia e Lushnjës dhe qytetarit nuk i jepet shpjegim.Erges Hasalla tregon, se në muajin dhjetor ka marrë një gjobë, të cilën ka shkuar dhe e ka paguar. Më pas shikon në e-Albania dhe i rezulton një gjobë në muajin tetor, për parkim të gabuar, për të cilën nuk kishte dijeni. Ai thotë, se në atë vend, që është përcaktuar, pra para një biznesi, nuk ka parkuar kurrë. Ergesi ka shkuar në komisariat dhe nuk ia kanë shpjeguar, pasi denoncuesi as në makinë nuk ka gjetur një fletë gjobe.Ne i jemi drejtuar komisariatit të Lushnjës, për të sqaruar situatën, por aty na thuhet, se vetëm fleta e gjobës e vërteton dhe policia nuk i vendos kot gjobat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *