Mbroje/ Uzurpoi shtepine e te moshuares: Nuk e kthej, ma dhuroi vete-Stop-2 Qershor 2021 – Stop
Të Gjitha

Mbroje/ Uzurpoi shtepine e te moshuares: Nuk e kthej, ma dhuroi vete-Stop-2 Qershor 2021

Jemi drejtuar në zyrën e noterit Bledar Zake, për ta pyetur rreth kontratës së të moshuarës Nasta Tore me zonjën Kozeta Kala.Noteri thotë, se gjykata duhet ta kishte zgjidhur automatikisht kontratën, por varet si është bërë kërkesë padia nga avokati.Gazetarja e “Stop” kontaktoi edhe me zonjën Kala, e cila shprehet, se nuk ka ndërmend ta zgjidhë me marrëveshje kontratën, pasi shtëpia iu dhurua dhe ajo pretendon, se është kujdesur për të moshuarën, sic e kishte marrë përsipër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *