Mbrëmjet tona sportive dhe përmbytja e bibliotekës kombëtare 26 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Mbrëmjet tona sportive dhe përmbytja e bibliotekës kombëtare 26 qershor 2018

Në ekranet shqiptare transmetohen cdo mbrëmje të paktën 8 programe sportive, të dedikuara për botërorin e futbollit.Nga Top Channel, Vizion Plus, e deri tek ABC neës, neës 24, ora neës, komentojnë sfidat e përnatshme të futbollit.Një ditë më parë u përmbyt dhe shpalli gjendjen e jashtëzakonshme biblioteka kombëtare. Librat u ndërën në tela si rrobat qëmoti, ndërsa ministrja e kulturës Mirela Kumbaro na përshëndeti në mbrëmje me një status, duke na kujtuar “kohë për libër”…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *