Lulzim Basha jep dorëheqjen nga drejtimi i PD – Stop
Lajme, Të Gjitha

Lulzim Basha jep dorëheqjen nga drejtimi i PD

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dhene doreheqjen nga drejtimi i Partise Demokratike.

Vendimi ka ardhur pasi mblodhi pasditen e sotme ne seline blu Grupin Parlamentar, Kryesine dhe Kolegjin e Kryetareve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *