Lezhë/ Plagoset rënde nje person ,dërgohet në spital me fraktura në trup. – Stop
Të Gjitha

Lezhë/ Plagoset rënde nje person ,dërgohet në spital me fraktura në trup.

Një person ka mbetur i plagosur rëndë, pas një sherri mes disa të rinjve në periferi të qytetit të Lezhës.

Ngjarja ka ndodhur  në orët e mbrëmjes, ndërsa i riu është goditur me sende të forta dhe është dërguar me urgjencë në spital.

I plagosuri ka marrë lëndime në disa pjesë të trupit. Në lidhje me ngjarjen policia ka nisur hetimet, ndërsa është shoqëruar në komisariat një person.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *