Lepireset perjashtojne Ralf Gjonin! – Stop
KLIPET

Lepireset perjashtojne Ralf Gjonin!

Byroja e Kuvendit ka përjashtuar sot me 10 ditë nga punimet e parlamentit deputetin Ralf Gjoni. Ky i fundit në seancën e të enjtes së kaluar la mbi foltoren e kuvendit disa lëpirëse, duke thënë, se të tillë ishin shndërruar deputetët dhe ky parlament. Këto shprehje e ky akt, i kushtuan Ralfit 10 ditë pezullim nga aktiviteti kuvendor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *