Kur nuk permbahet e qeshura ne studion e “Stop”-16 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Kur nuk permbahet e qeshura ne studion e “Stop”-16 Korrik 2021

Presidenti Meta deklaroi para zgjedhjeve të përgjithshme, se do i pritet dora, kujtdo, që vjedh votat e shqiptarëve. Në cdo takim me qytetarët, Edi Rama është pritur si hero dhe ka marrë deklarata mbështetjeje dhe mirënjohjeje, sikur fjalimet t’u kenë shkuar atyre në faturat e ujit.E njejta gjë ndodh edhe në takimet e kreut demokrat Lulzim Basha, ku qytetarët e mbështesin dhe kritikojnë kryeministrin Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *