Kur bie shi transporti behet me zetor. – Stop
KLIPET

Kur bie shi transporti behet me zetor.

Në Papër-Sollak ka vërshime dhe rruga cahet me zetor. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *