Kryemadhi: me Metën bëj dashuri, ndërkombtaret lene vajzat tona me barrë-Stop-1 Mars 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Kryemadhi: me Metën bëj dashuri, ndërkombtaret lene vajzat tona me barrë-Stop-1 Mars 2021

PD dhe LSI nënshkruan sot marrëvshjen e bashkëpunimit për zgjedhjet e 25 prillit. Gjatë fundjave, kur u pyet për raportin në shtëpi me bashkëshortin president, zonja Kryemadhi tha, se me Ilir Metën në shtëpi bëjnë dashuri. Nga ana tjetër, duke bërë me faj edhe ndërkombtarët për gjendjen në Shqipëri, kryetarja e LSI-së tha, se ata lënë me barrë vajzat shqiptare dhe ikin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *