Kosovë/ Aksident i rëndë vdes foshnja, plagoset nëna. – Stop
Të Gjitha

Kosovë/ Aksident i rëndë vdes foshnja, plagoset nëna.

Një aksident i rëndë rrugor është regjistuar në Kosovë, ku një foshnje ka humbur jetën, ndërsa është plagosur drejtuesja e mjetit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gorancë të Hani i Elezit (pranë Ferizajt) dje në orën 01:00 në Kosovë.

Mediat kosovare raportojnë se drejtuesja, një shtetase shqiptare, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur, ndërsa foshnja ka ndërruar jetë.

Policia po heton në lidhje me zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *