Korçë/ Shtohen rastet e të infektuarve, qytetarët respektojnë rregullat e karantinës. – Stop
Të Gjitha

Korçë/ Shtohen rastet e të infektuarve, qytetarët respektojnë rregullat e karantinës.

Shkon në 14 numri i personave të infektuar me koronavirusi në qytetin e Korçës.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shtuar 2 rate të reja nga 12 që ishin deri dje.

Qytetarët e Korcës janë vetë-izoluar dhe po respektojnë masat për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Mësohet se në qytetin juglindor janë shtuar blloqe te policisë dhe vazhdon puna intensive për të kontrolluar autorizimet për daljen nga shtëpia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *