Korcë/ E mitura shet trupin, per te mbajtur familjen: “Kam një fëmijë 6 muajsh” – Stop
KLIPET

Korcë/ E mitura shet trupin, per te mbajtur familjen: “Kam një fëmijë 6 muajsh”


Më pas, i inflitruari i emisionit “Stop” takon një 16 vjecare në shtëpinë e Lacit dhe bëjnë Pazar për tarifat e shërbimeve seksuale.Ata bien dakord për 50 mijë lekë të vjetra paradhënie, ndërsa takimi do të realizohet në shtëpinë e Lacit.Vajza e mitur tregon, se ka sjellë në jetë një fëmijë 6 muajsh e me të ardhurat e saj mban familjen. Ajo thotë, se ka punuar në Tiranë, Durrës, Shijak, Fushë-Krujë e Kosovë.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *