Koha e Berishes ka mbaruar? Si pergjigjet vete Berisha nga Pogradeci-Stop-10 Nentor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Koha e Berishes ka mbaruar? Si pergjigjet vete Berisha nga Pogradeci-Stop-10 Nentor 2021

Pak ditë më parë kreu demokrat Lulzim Basha u shpreh, se koha e Sali Berishës ka përfunduar. Por dje nga Pogradeci, Berisha iu përgjigj, se Basha nuk ka patur kurrë kohë dhe një njeri i tillë, nuk mund të flasë për kohë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *