KLP zyrtarizon 3 kandidatët për kryeprokuror, kush janë ata? – Stop
Të Gjitha

KLP zyrtarizon 3 kandidatët për kryeprokuror, kush janë ata?

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar listën finale me 3 kandidatët që kalojnë fazën e parë të përzgjedhjes së prokurorit të përgjithshëm.

Në garë për kreun e prokurorisë janë Olsian Çela, Arta Marku dhe Fatjona Memçaj.

Intervistat me 3 kandidatët do të zhvillohen në 13 Nëntor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *