Kim Jong Un dobësohet, qytetari: Të gjithë po qajnë në Korenë e Veriut – Stop
Bota, Të Gjitha

Kim Jong Un dobësohet, qytetari: Të gjithë po qajnë në Korenë e Veriut

Qytetarët në Korenë e Veriut janë të shqetësuar për gjendjen shëndetësore të udhëheqësit Kim Jong Un.

Muajt e fundit, lideri koreanoverior ka humbur shumë kilogramë, gjë e cila ka krijuar spekulime se mund të vuajë nga probleme shëndetësore.

Pamja e gjeneralit (Kim Jong Un) që duket i dobësuar thyen shumë zemrat e njerëzve. Të gjithë po qajnë” tha një qytetar në një intervistë për televizionin shtetëror.

Media ndërkombëtare, shërbimet e inteligjencës dhe ekspertët po monitorojnë nga afër shëndetin e tij./

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *