Kavaje/ Konsultorja 4 vjet pa mjek, ne dore te pensionistes vullnetare! – Stop – 6 Nentor 2020 – Stop
Të Gjitha

Kavaje/ Konsultorja 4 vjet pa mjek, ne dore te pensionistes vullnetare! – Stop – 6 Nentor 2020

Jemi ndalur në Kavajës pasi ankesa e rradhës na vjen nga një qytetare, e cila po ndjek shtatëzaninë e saj pranë Konsultores së gruas në këtë qytet. Qytetarja pretendon, se mjekja e konsultores, nuk vjen në punë në orar, ndërsa kushtet në të cilat duhet të presin, janë skandaloze.Gruaja tregon, se është në muajin e shtatë të shtatzanisë dhe ndiqet nga Natasha Duro, kur kjo e fundit vjen në konsultore pa orare. Ne shkojmë të kërkojmë Doktoreshë Natashën dhe nga një punonjëse aty na thuhet, se ajo ka 4 vjet, që ka dalë në pension dhe vjen me dëshirën e saj vullnetarisht. Edhe neve si doktoresha na thotë në telefon, se mund të vijë rreth orës 14 në konsultore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *