Kapen në portin e Durrësit turq me pasporta bullgare dhe greke – Stop
Të Gjitha

Kapen në portin e Durrësit turq me pasporta bullgare dhe greke

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas turq ne Portin e Durrësit, pasi po tentonin të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara.

Policia ben me dije se ka vene ne pranga I. Y., 44 vjeç dhe A. S., 67 vjeç, të dy shtetas turq.

“Ata kanë tentuar të kalojnë kufirin në drejtim të Italisë, me dokumente bullgare dhe greke të dyshuara si të falsifikuara, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale”- njofton policia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *