Kamez/ Pas nje muaji e gjysme sorollatjeje, Stop i sjell ujin qytetarit-12 Nentor 2021 – Stop
Të Gjitha

Kamez/ Pas nje muaji e gjysme sorollatjeje, Stop i sjell ujin qytetarit-12 Nentor 2021

Pas qytetarit Klodian Zajmi, gazetarja e “Stop”, shkon në zyrat e ujësjellës kanalizimeve Kamëz për problemin e mungesës së ujit. Inxhinieri Edison Kolgjini, premton sërish ta shohë të nesërmen situatën, por pas këmbënguljes së gazetares së Stop, shkon po atë ditë.Të nesërmen në zonë shkoi grupi i punimeve, për të gjetur dhe zgjidhur defektin.Klodian Zajmi falenderon emisionin “Stop” për zgjidhjen e mugesës së ujit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *