Kamera e fshehtë/ Pazari i prostitutave: Eshtë p*** i mirë, me syçka të bukura. – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Kamera e fshehtë/ Pazari i prostitutave: Eshtë p*** i mirë, me syçka të bukura.


“Stop” tregon përmes kameras së fshehtë, sesi është i organizuar prostitucioni në Korcë. Të infiltruarit e “Stop” marrin me takim me ashtuquajturin Laci në lagjen “1 maji” pas Medresesë.Më pas Laci dhe Mario, të dy tutorë, takohen në Boboshticë me një vajzë 21 vjecare, në lokalin “Shën Maria”, ku flasin për pazare, në këmbim të shërbimeve seksuale.Por jashtë lokalit, tutorët i tregojnë me foto dhe i premtojnë të interesuarit, t’i gjejnë një vajzë të mitur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *