Kamarieri arratiset nga lokali në Dhërmi me xhiron ditore, policia e ndjek deri në Vlorë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Kamarieri arratiset nga lokali në Dhërmi me xhiron ditore, policia e ndjek deri në Vlorë

Një kamarier i punësuar në një restorant në Dhërmi ka vënë në lëvizje Policinë e Vlorës pasi ka vjedhur xhiron ditore në vendin ku punonte dhe është arratisur.

Veprimi i punonjësit është pikasur nga menaxherët dhe pronari i lokalit të cilët kanë deklaruar se kamarieri pasi ka marrë të gjitha paratë e ditës është larguar me shpejtësi me një automjet tip ‘Golf’ të bardhë në drejtim të Vlorës.

Policia ka ngritur postblloqe në të gjitha rrugët nga Dhërmiu për në Vlorë për të bërë të mundur ndalimin e personit në fjalë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *