Ish-veterani: Me punon pushka, e kam ruajtur e vajisur mire! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Ish-veterani: Me punon pushka, e kam ruajtur e vajisur mire!

Sot u përkujtua 5 maji, Dita e Dëshmorëve. Krerët më të lartë të shtetit, si cdo vit, bënë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve, në Monumentin Nënë Shqipëri.

Në homazhe nuk munguan edhe ish veteranë të luftës dhe nostalgjikë, me të cilët kemi zhvilluar intervista me humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *