Incidenti në Athinë, era e fortë sa nuk rrëzon Papa Franceskun teksa ngjitet në avion (VIDEO) – Stop
Bota, Të Gjitha

Incidenti në Athinë, era e fortë sa nuk rrëzon Papa Franceskun teksa ngjitet në avion (VIDEO)

Përfundoi sot vizita zyrtare e Papa Françeskut në Athinë. Por papa është përfshirë edhe në një incident.

Kur Papa po hipte në avion për në Romë, nga era e fortë ai është përplasur me shkallën dhe gati sa nuk u rrëzua.

Për shkak të erës së fortë, kreu i Kishës Katolike Romake u pengua dhe humbi ekuilibrin në shkallët e avionit. Menjëherë njerëzit që punojnë për sigurinë e tij nxituan për ta ndihmuar.

Papa më pas u drejtua dhe hipi në avion.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *