I vjedhin motorrin, denoncuesi: Do e gjej vete hajdutin, shefi i komisariatit te dorehiqet – Stop
KLIPET

I vjedhin motorrin, denoncuesi: Do e gjej vete hajdutin, shefi i komisariatit te dorehiqet

Më 29 tetor të 2021, emisioni Stop transmetoi denoncimin e qytetarit nga Durrësi Islam Saka.Ai tregoi, se në 5 tetori i kishin vjedhur makinën në lagjen 18 në Durrës.Islami nisi kërkimet dhe e gjeti vetë hajdutin, i cili ishte Korrado Mile. Pasi këmbënguli shumë, policia e kapi Korradon, por e la të lirë pas disa orësh, për shkak, se nuk ishte situatë flagrance.Por tani, pas lirimit, Gjykata ka dalë me masën “Arrest me Burg” për Korradon, gjë që do të thotë, se pasi e lëshun, do të duhet ta kapin prapë. Islam Saka, i zoti i motorrit, premton, se sërish do ta gjejë Korradon, por shefat e policisë duhet të japin dorëheqjen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *