“I pandalshëm” mesazhi tek kënga që zgjodhi për fushate Lulzim Basha – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“I pandalshëm” mesazhi tek kënga që zgjodhi për fushate Lulzim Basha

Sot pasdite dy partitë kryesore nisën fushatën elektorale në sheshet e Tiranës. Para aktiviteve, dy krerët e PS dhe PD publikuan nga një spot eletoral.Basha kishte përdorur këngën e Sia-s, Unstoppable.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *