Humb jetën punëtori 57- vjeçar, ra nga lartësia e një shkolle në Tiranë. – Stop
Të Gjitha

Humb jetën punëtori 57- vjeçar, ra nga lartësia e një shkolle në Tiranë.

Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. 57- vjeçari ishte duke punuar tek shkolla kur ka rënë nga lartësia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *