Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-18 Qershor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-18 Qershor 2021

Në një prej supermaketeve të kryeqytetit, lepurit i është ndryshuar data e skandencës, duke vënë një etiketë tjetër mbi atë ekzistuese. Plehrat kanë mbushur rrugën në Shkallnuer, e po kështu e mbushur me mbeturina është edhe lulishtja e qytetit të Durrësit. Në Qafshtamë po dëmtohen pishat e zeza dhe një qytetar bën thirrje për marrjen e masave. Janë këto disa nga episohet, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *