Hitparade i absurdit shqiptar 6 korrik 2018 – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar 6 korrik 2018

Mikela bën pjesë tek ata fëmijë, që nuk bën dot pa parë dhe ndërvepruar cdo mbrëmje me emisionin “Stop”. Më pas transmetohen disa video, të dërguara në redaksi nga qytetarë të ndryshëm.Një qytetari i kanë prishur shkallën dhe tani hyn në shtëpi,duke u ngjitur me shkallë druri.Rruga e sapoinauguruar te Shkolla e Bashkuar është përmbytur nga shirat e ditëve të fundit.Në Bulqizë është përmbytur drejtoria e shërbimit pyjor. Këto janë disa nga videot, që transmetohen dhe komentohen në studion e “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *