Hitparade i absurdit shqiptar 22 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar 22 qershor 2018

Emi nga Lezha, Florentini dhe një tjetër vogëlushe janë fansa të rregullt të emisionit “Stop”. Nuk humbasin asnjë emision dhe kërcejnë, sapo nis sigla e programit.Më pas trasmetohet rubrika e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”.Breshëri ka mbuluar Elbasanin në këto ditë vere.Një domatë e kuqe nga jashtë, është e zezë dhe e kalbur brenda.Një korasant është po ashtu i tkurrur dhe i nxirë, ndërsa peshku në Shkodër shitet përtokë. Plehrat janë të përhapura në mes të ditës e përballë institucioneve në Prrenjas.Këto situata transmetohen dhe komentohen në studion e “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *