STOP – EMISIONI 186 (SEZONI 3) 21 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 186 (SEZONI 3) 21 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar.

Një karrocë hedh plehrat në lumin Shkumbin. Kodikët e hershëm të ekspozuar këto ditë, janë fotografuar të kapur me recipeta femrash.Një mësues në Farkë bie në klasë gjatë një demostrimi, që duket si karrate.Gomarit të studios së emisionit “Stop” i vijnë propozimet e para për nuse. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *