Hitparade i absurdit shqiptar 15 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar 15 qershor 2018

Një sherr me grushta ka ndodhur në një klasë në kryeqytet. Edhe pse nxënësit konfliktohen fizikisht në mes të klasës, e vetmja që nuk shqetësohet është mësuesja, që vijon e qetë komunikimin në celular.Më pas shfqaet një video e autobuzit që lëshon tym. Një person vjedh tasa makinash në rrugën Jordan Misja, Një komposto kumbulle shoqërohet me krimb. Gjendja e kopshtit 34 i ngjan një magazine sendesh të vjetra.Qytetari ecën mbi divanët e ngarkuar mbi dum dum. Tragu pranë shkollës “Petro Nini” ka afër koshat e plehrave. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në emisionin “Stop”,, ne rubrikën “hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *