Halloween, festa qe nuk njohin shqiptaret! – Stop
KLIPET

Halloween, festa qe nuk njohin shqiptaret!

Sot është festa e Hallowinit dhe në një atmosferë të tillë nis dhe emisioni i sotëm.Më pas “Stop” u drejtohet qytetarëve për t’i pyetur, nëse e njohin dhe si do ta festojnë këtë ditë, që nuk ka shumë traditë në Shqipëri. Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga qytetarët e Tiranës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *