Gjyqtaret e prokuroret e shkarkuar themelojne shoqate! – Stop
KLIPET

Gjyqtaret e prokuroret e shkarkuar themelojne shoqate!

Gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga vetingu kanë themeluar një shoqatë të quajtur “Drejtësi për drejtësinë”. Ata pretendojnë, se personat, që kanë bërë vlerësimin kanë gënjyer dhe kanë probleme me dokumentacionin e dorëzuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *