Fotot nga koncerti/ Balla përqafon Edi Ramën, Yuri Kim u bashkohet socialistëve – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Fotot nga koncerti/ Balla përqafon Edi Ramën, Yuri Kim u bashkohet socialistëve

Në Sheshin Skënderbej është mbajtur një koncert për të kremtuar 100 vjetorin e marrëdhënieve SHBA-Shqipëri dhe çeljen e negociatave me Bashkimin Europian.

Në shesh kanë qenë mijëra vetë, ndërkohë që në rresht të parë janë vendosur socialistët, të cilëve u janë bashkuar ambasadorë, ku spikat Yuri Kim.

Edi Rama ka mbërritur i fundit dhe ka takuar deputetë dhe eksponentë të PS.

LSA ka fiksuar disa momente pikante nga ky event.

FOTOT:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *