Fotoja e vitit, video dhe urimi më i bukur, Rama prezanton nismën: Çmime dhe një aktivitet me 100 pjesëmarrës – Stop
Lajme, Të Gjitha

Fotoja e vitit, video dhe urimi më i bukur, Rama prezanton nismën: Çmime dhe një aktivitet me 100 pjesëmarrës

TIRANË
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mëngjesin e sotëm një nismë për fundvitin.Bëhet fjalë për një konkurs në tre fusha, “fotografia e vitit”, “video-kërkesa ime” dhe “urimi im”.

Të gjithë ata që duan të marrin pjesë duhet të dërgojnë materialet e tyre në adresën shqiperiaqeduam.al.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë nismë festive të fundvitit, ku ju ftoj që të merrni pjesë me një Fotografi të bërë prej jush, një Videokërkesë në shërbim të komunitetit tuaj (shkollë, lagje a qendër pune) apo edhe thjesht një Urim të veçantë për Vitin e Ri 2022 në https://shqiperiaqeduam.al
, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *