Foto/ ‘Tigri’ qan pas shkarkimit nga Rama – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Foto/ ‘Tigri’ qan pas shkarkimit nga Rama

Ditën e djeshme kreu i PS-së Edi Rama shkarkoi ish numrin dy të qeverisë së tij edhe nga drejtimi politik i qarkut të Vlorës, Arben Ahmetaj. “Stop” ka zbuluar disa nga informacionet “më të nxehta” që cuan në shkarkimin e “Tigrit” të qeverisë dhe rënien e tij të shpejtë, drejt fundit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *