Fier/ Makina aksidenton qytetarin, nuk identifikohet autori i ngjarjes-Stop-6 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Fier/ Makina aksidenton qytetarin, nuk identifikohet autori i ngjarjes-Stop-6 Korrik 2021

Fredi Zeqiraj në Fier, tregon, se në datën 3 prill 2021, i është ndërprerë rruga nga një makinë e kuqe dhe ka rënë në tokë, duke dëmtuar ligamentin e këmbës së majtë. Drejtuesi i makinës është larguar. Fredi thotë, se i është sekuestruar motorri, patenta dhe leja e qarkullimit,por nuk i jepet informacion për zbardhjen e ngjarjes.Ne komunikuam me punonjësin e policisë, që ka bërë pasqyrimin e aksidentit në vendin e ngjarjes. Sipas tij nuk ka patur asnjë kamera funksionale aty rrotull dhe dosja në prokurori ka shkuar pa një emër autori.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *