Femijet performojne nga shtepia! – Stop
KLIPET

Femijet performojne nga shtepia!

Prindër dhe fëmijë i janë përgjigjur edhe këto ditë nismës së emisionit tonë “rri në shtëpi-rri me Stop”.Në redaksi kanë mbërritur shumë video të fëmijëve, që performjnë në kushtet e shtëpisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *