Falsifikimi i testeve të COVID-19, arrestohet një tjetër person (EMRI) – Stop
Lajme, Të Gjitha

Falsifikimi i testeve të COVID-19, arrestohet një tjetër person (EMRI)

Një tjetër person ka rënë në prangat e Policisë për falsifikim të testeve të COVID-19.

33-vjeçarit Ardit Sevo ishte i implikuar në falsifikimin e dokumenteve dhe u arrestuar nga Policia.

Prokuroria ka thelluar hetimet mbi këtë vepër penale teksa në kuadër të operacionit janë arrestuar edhe persona të tjerë më parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *