Falli i “psikologes” Tepi, si shkon fati i vajzes me ministrin Cakaj?! – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Falli i “psikologes” Tepi, si shkon fati i vajzes me ministrin Cakaj?!


Në Qenas të Fierit, te zonja Tepi. Ajo thotë, se është psikologe dhe jo fallxhore.Vajza i drejtohet asaj, pasi thotë, se ka rënë në dashuri me ministrin e jashtëm Gent Cakaj dhe merr si këshillë nga zonja Tepi, që ta pranojë një shtëpi, që Cakaj do t’ia blejë, pasi është i kamur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *