“Është një rrotë që ngre dy rrota” çfarë thonë delegatët për presidentin – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Është një rrotë që ngre dy rrota” çfarë thonë delegatët për presidentin

Zgjedhja e presidentit të republikës është temë ditë në politikën shqiptare. Ne ishim në Kongresin e PS-së dhe pyetëm delegatët, sesi duhet të jetë presidenti i ri, i shkurtër dhe i trashë apo i hollë dhe i gjatë.Të tjerë delegatë i kemi pyetur, nëse presidenti duhet të jetë i bukur si për kopertinë. Përgjigjet e të intervistuarve janë nga më të ndryshme dhe plot humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *